🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Správně zvolené zrcadlo dodá vaší koupelně úplně jiný šmrnc

Správně zvolené zrcadlo dodá vaší koupelně úplně jiný šmrnc

Zrcadlo má v koupelně své čestné místo a upřímně – vy byste si snad uměli představit koupelnu bez tohoto praktického a estetického doplňku v jednom? My tedy rozhodně ne! Podle nás zrcadlo do koupelny neodmyslitelně patří. A tečka. Vzhledem k tomu, že se jedná (jak už jsme zmínili před pár okamžiky) o praktický a zároveň estetický prvek, měli byste si dát záležet na jeho výběru.

Jaké zrcadlo se bude ve vaší koupelně nejvíce vyjímat?

Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi…ale kdepak! O to tady v dnešním článku přece vůbec nejde. Cílem následujících řádků je vám poradit, jaký styl zrcadla se bude ve vaší koupelně nejvíce vyjímat. Dáte přednost nenucené eleganci? Nebo se necháte strhnout extravagantním stylem? Když jde o zrcadla, všechno je možné a pamatujte, že v tomto případě se nemusíte držet zkrátka!

Když pouze jedno zrcadlo nestačí…

Kdo kdy řekl, že zrcadlo musí být v koupelně jenom jedno?! Pakliže vám to dispozice interiéru umožní, klidně si do koupelny pořiďte zrcadla dvě. Nejčastěji se tzv. zdvojení zrcadel používá v případě, kdy máte v koupelně dvě umyvadla – tehdy nad každé z nich umístíte jedno zrcadlo a celkový efekt tak vypadá mnohem harmoničtěji.

Když vás nebaví klasika…

Za klasický tvar lze považovat čtvercové, obdélníkové, kulaté nebo ovální zrcadlo. S těmito tvary se setkáme ve většině koupelen, ale upřímně – není to tak trochu nuda? Jestliže ani vás klasika a stereotyp příliš neláká, vyberte si nějaké tvarově netradiční a klidně i extravagantní zrcadlo. Co třeba kousek ve tvaru srdce? Nebo květiny?Na trhu se dá pořídit prakticky cokoli, stačí si jen vybrat!

Když nechcete zrcadlo pověsit na hřebík…

Nejčastějším způsobem, jak na zeď připevnit zrcadlo, je vzít do ruky hřebík a kladívko a jednoduše hřebík zatlouci. Neláká-li vás zrovna tahle alternativa, máme pro vás jiný tip, který je daleko zajímavější a originálnější: zavěste zrcadlo na pevná lana a uvidíte, jak vaše koupelna rázem prokoukne.

Když se nechcete spokojit s málem…

Myslíte si, že do koupelny patří pouze menší zrcadla? Ale kdepak! Je to vaše koupelna a tedy i vaše pravidla, proto zapomeňte na nějaké předsudky a omezování se! Jestliže se vám líbí velká zrcadla táhnoucí se klidně přes celou stěnu, neváhejte a ozdobte s nimi vaši koupelnu. Proč se spokojit s málem, když můžete mít více?

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.