🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Útulně i prakticky zařízená předsíň

Útulně i prakticky zařízená předsíň

Předsíň je velmi často opomíjenou místností v domácnosti, což je strašná škoda. Lidé by si měli uvědomit, že je to právě předsíň, kterou jejich hosté vidí jako první - pokud si pozvete návštěvu, předsíň je jako první z místností uvítá a nabídne jim tak možnost udělat si obrázek o celkovém zařízení vaší domácnosti. Nejen proto je tedy důležité, aby vás zařízení předsíně dokázalo hrdě reprezentovat a vaše bydlení tak vykreslit v těch nejjasnějších barvách.

Chcete poradit, jak pěkně i účelně zařídit předsíň?

A teď jedna otázka mířená přímo na tělo: jak je na tom vaše předsíň? Je zařízená vkusně? Je praktická? Nebo v ní vládne chaos? Či snad dokonce nepořádek?! Nemáme v úmyslu přivést vás do rozpaků, ba spíše naopak - naší cílem je poradit, jak si předsíň zařídit nejen esteticky, ale i prakticky. Pokud chcete inspiraci, určitě čtěte dál!

Základem jsou správné barvy

Úplně na začátku je potřeba pracovat s barvami a odstíny vaší předsíně - konkrétně máme na mysli podlahovou krytinu a výmalbu zdí. Pokud je vaše předsíň prostorná a vzdušná, nebojte se sáhnout po tmavších barvách, které jí neublíží. Naopak pro menší předsíně radíme volit světlejší barvičky, které jí alespoň opticky prosvětlí. Ideální kombinací je světlá výmalba + tmavší podlaha nebo naopak. Funguje to skvěle, uvidíte.

Musíte si vyhrát s nábytkem

Kde vzniklo pravidlo, že do předsíně nepatří žádný nábytek? Možná za tím stojí někdo, kdo si jen neuměl správně vyhrát s jeho umístěním! Věřte nebo ne, ale i do předsíně nábytek patří a má zde své čestné místo. Určitě by zde neměly chybět praktické skříně, které nabídnou dostatek místa pro uložení sezonního oblečení i jiných věcí, jež chcete mít po ruce. Podívejte se na naše tipy, jak skříň využít na maximum, aby se vám toho do ní co nejvíce vešlo.

Když se krásný design kloubí s praktickými prvky

Každá předsíň by měla být zařízena tak, aby dokázala lahodit oku, ale zároveň plnohodnotně sloužila. Proto myslete i na takové prvky, které vypadají pěkně na pohled, ale dají se využít i účelně. Co třeba taková židle? Uměli byste si ji představit ve své předsíni? My určitě ano! Hodí se pro obouvání, kdy si na ní můžete sednout, případně posadit nezbedné ratolesti - obouvání pak nebude taková noční můra. Skvěle poslouží i pro zběžné odložení svršků.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.