🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Do nového roku nový pokojíček

Vánoční svátky a konec roku. Období, kdy se na chvíli čas zpomalí. Všechny dosavadní priority předčí touha po odpočinku a pohodě. Vzduch zaplní vůně cukroví a jehličí. A my s hrnkem horkého čaje v ruce usedáme k televizi, abychom zjistili, jak Grinch ukradne a potom zachrání Vánoce nebo jak se Kevin vypořádá s mokrými bandity.

Tyto pohádky představují nejen únik z reality každodenního života, ale mohou posloužit i jako inspirace při tvorbě předsevzetí do nového roku. Chtěli byste být krásní jako princezna nebo odvážní jako rytíř?

Dosažení těchto cílů ovlivňuje prostředí, ve kterém se vyskytujeme. Proč si ho tedy nepřizpůsobit našim potřebám, aby se nám všechna přání splnila?

Chcete umět ocenit krásu vzdělání a přestat se mu vyhýbat jako děsivému zvířeti?

Belle (Kráska a zvíře) byla nejvzdělanější dívkou v celé vesnici. Jejich skromná knihovna obsahovala jen pár knížek, které Belle zvládla odříkat skoro nazpaměť. Ta pravá dobrodružství a záhady se jí však odhalily až po setkání se zvířetem, jehož knihovna obsahovala nejrůznější moudré knihy, o kterých se Belle ani nezdálo.

Pokud toužíte být stejně chytří, jako byla právě Belle, určitě byste neměli opomíjet dostatek prostoru, kde se budete moct vzdělávat. Základem je psací stůl doplněný kancelářskou židlí (nebo pro menší princezny dětskou židlí). Nic nezkazíte ani policovým regálem, ve kterém budete moct hromadit vědomosti v podobě knih.

      

Jste připraveni objevit všechna dobrodružství, která na vás čekají, když jste sami doma?

Kevinovi (Sám doma) se splnil sen, ze kterého se však zanedlouho stala noční můra. Během doby, kterou strávil sám doma, objevil svou vynalézavost a dlouho odolával zlodějům. Setkání se zloději je moc nebezpečné, ale menší dobrodružství jistě neuškodí.

Pokud máte v plánu rozdrtit protihráče ve videohrách, určitě se nezapomeňte vybavit správnou herní židlí a herním stolem, které vám poskytnou dostatek pohodlí. Nebo dáte radši přednost rozvíjení vaší fantazie pomocí stavebnic nebo jiných hraček? V tom případě by se mohl hodit regál na hračky.

Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, ale princezna to není, jasný pane. Kdo je to?

Život Popelky s tvářemi umouněnými od popela by si pravděpodobně nikdo z nás nepřál, ale díky Popelčině zlé maceše se stala odborníkem na úklid. Uklízení asi není jedním z cílů, které si před koncem roku předsevezmeme, ale organizovanost a pořádek jsou velmi důležitými prostředky k jejich dosažení. 

Proto by měl každý pokoj poskytovat dostatek úložného prostoru. Pomoci nám s tím mohou regály nebo poličky na zeď, které se akorát hodí k dětským pracovním stolům, jimž úložný prostor častokrát schází. Další možností jsou nejrůznější odkládací stolky nebo např. taburety s úložným prostorem.

 

Ať už jsou vaše plány pro následující rok jakékoliv, nezapomeňte se na ně správně připravit! Cesta za novými cíli může být často frustrující, proto je dobré zařadit do pokoje ještě koutek, ve kterém si budete v průběhu roku moct odpočinout a znovu nabrat síly. Takový prostor můžete vyplnit např. pohodlným sedacím vakem. Tak vzhůru do práce!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.