Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Pracovní kancelářská židle 1380 Syn C Antistatic

7 990 Kč 6 603 Kč bez DPH
Dostupnost: 4 - 6 týdnů
Seznam přání Kód produktu: P131028

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Pracovní kancelářská židle 1380 Syn C Antistatic

Pracovní kancelářská židle 1380 Syn C Antistatic je vhodnou židlí do dílenského a laboratorního prostředí, které je náročné a vyžaduje spolehlivé vybavení. Spolehlivost zaručuje židle 1380 Syn C hned několika prvky a funkcemi, mezi které patří vodivé provedení, pogumovaná kolečka, synchronní mechanismus, nastavení výšky a mnoho dalšího.


Židle typu Antistatic jsou kancelářské pracovní židle, které jsou konstruovány tak, aby odváděly případnou statickou elektřinu. Je tedy vhodná pro využití na pracovištích, kde jsou přítomny elektronické komponenty a těkavé chemikálie. Využití je možné z důvodu použitých materiálů, kdy jsou všechny součásti židle vodivé (ESD = Electro Static Discharge), včetně speciálního potahu a koleček.


U židle byl proveden měření s měřeným odporem 0,1 M Ω. Židle tedy splňuje požadavky základních bezpečnostních zásad a technických předpisů, a je za určených podmínek bezpečná. Výrobek splňuje požadavky uvedené v technických normách a předpisech ČSN EN, které se na výrobek vztahují. Pracovní židle Ergo je ve shodě s požadavky předpisů: ČSN EN 1335-1AC:2002, ČSN EN 1335-2:2009, ČSN EN 61340-5-1:2008 a ČSN CLC/TR 61340-5-2:2008.


Základ židle 1380 Syn C tvoří plastová konstrukce, která je doplněna o funkční a pohodlné praktické prvky. Hlavním z nich je vodivá potahová látka, která je pevná a odolná. Je zvolen standardní odstín potahu, a to tmavě šedý (antracit), který komplementuje černý plast. Šedému sedáku navíc také sekundují černé pevné polyuretanové područky, které poslouží jako skvělá opora pro držení paží.


Kancelářská pracovní židle 1380 Syn C disponuje i nastavitelným synchronním mechanismem, který zabezpečuje dynamické sezení. Mechanika vám tedy nabídne nejen komplexní nastavení sklonu opěráku a sedáku židle, ale rovněž možnost aretace řidle v jedné z pěti poloh. Dáváte-li přednost dynamickému sezení, nebudete zklamání – mechanismus nabídne i houpání se stavitelnou tuhostí pomocí regulačního šroubu, takže si při práci snadno protáhnete ztuhlé svaly. Synchronní mechanika taktéž zabezpečuje propojení sedáku a opěráku, tudíž během naklápění mezi sebou udržují konstantní úhel (s odchylkou 15 stupňů), díky čemuž se bude při nastavení opěráku přizvedávat i sedák.


Stabilitu židli poskytuje ocelový chromovaný kříž, ten dává oporu i plynovému pístu, který umožňuje výškové nastavení sedáku. Přizpůsobení sezení však neumožňuje pouze výškové nastavení, ale také možnost nastavení výšky opěráku systémem up-down – systém svislého nastavení opěráku bez použití ovládacích prvků. Základnu židle poté doplňuje pětice pogumovaných koleček, která poskytují jednoduchý a spolehlivý pohyb židle. Jak již bylo zmíněno, kolečka jsou vodivá, a poskytují vám tedy maximální bezpečí na vašem pracovišti. 


1380 Syn C Antistatic tedy nabízí:

  • spolehlivost
  • mechanickou odolnost
  • vodivé materiály
  • pogumovaná kolečka
  • nastavení výšky sedáku
  • nastavení výšky opěráku
  • nastavení úhlu opěráku
  • nastavení úhlu sedáku
  • synchronní mechanismus
  • pevné područky

Parametry zboží

Výška 100-126 cm
Šířka 66 cm
Hloubka 60 cm
Nosnost 150 kg
Materiál ocel, látka, plast
Výška sedu 48-56,5 cm
Šířka sedáku 50 cm
Hloubka sedáku 44 cm
Výška opěráku 49 cm
Šířka opěráku 43 cm
Nastavení výšky 8.5 cm
Mechanika synchronní
Typ koleček pogumovaná kolečka
Materiál kříže kovový
Područky ano

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.