Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Doprava zdarma

Pracovní kancelářská židle Panther Asyn C Antistatic

5 390 Kč 4 455 Kč bez DPH
Dostupnost: 4 - 6 týdnů
Seznam přání Kód produktu: P131032

Potřebujete poradit?: +420 466 566 060

Pracovní kancelářská židle Panther Asyn C Antistatic

Pracovní kancelářská židle Panther Asyn C Antistatic je vhodnou židlí do dílenského a laboratorního prostředí, které je náročné a vyžaduje spolehlivé vybavení. Spolehlivost zaručuje židle Panther Asyn C hned několika prvky a funkcemi, mezi které patří vodivé provedení, pogumovaná kolečka, asynchronní mechanismus, nastavení výšky a mnoho dalšího.


Židle typu Antistatic jsou kancelářské pracovní židle, které jsou konstruovány tak, aby odváděly případnou statickou elektřinu. Je tedy vhodná pro využití na pracovištích, kde jsou přítomny elektronické komponenty a těkavé chemikálie. Využití je možné z důvodu použitých materiálů, kdy jsou všechny součásti židle vodivé (ESD = Electro Static Discharge), včetně speciálního potahu a koleček (měřený odpor 0,1 M Ω).


Základ židle Panther Asyn C tvoří plastová konstrukce, která je doplněna o funkční a pohodlné praktické prvky. Hlavním z nich je vodivá potahová látka, která je pevná a odolná. Je zvolen standardní odstín potahu, a to tmavě šedý (antracit), který komplementuje černý plast.


Kancelářská pracovní židle Panther Asyn C disponuje i asynchronním mechanismem, který nabídne nejen komplexní nastavení sklonu opěráku a sedáku židle, ale rovněž možnost aretace židle v jakékoli poloze. Asynchronní mechanika taktéž zabezpečuje nezávislé propojení sedáku a opěráku, tudíž lze nastavovat opěrák a sedák nezávisle na sebe, každé vlastní páčkou pod sedadlem. 


Stabilitu židli poskytuje ocelový chromovaný kříž, ten dává oporu i plynovému pístu, který umožňuje výškové nastavení sedáku. Přizpůsobení sezení však neumožňuje pouze výškové nastavení, ale také možnost nastavení výšky opěráku. Základnu židle poté doplňuje pětice pogumovaných koleček, která poskytují jednoduchý a spolehlivý pohyb židle. Jak již bylo zmíněno, kolečka jsou vodivá, a poskytují vám tedy maximální bezpečí na vašem pracovišti. 


Panther Asyn C Antistatic tedy nabízí:

  • spolehlivost
  • mechanickou odolnost
  • vodivé materiály
  • pogumovaná kolečka
  • nastavení výšky sedáku
  • nastavení výšky opěráku
  • asynchronní mechanismus

Parametry zboží

Výška 99-116 cm
Šířka 55 cm
Hloubka 63,5 cm
Nosnost 150 kg
Materiál ocel, látka
Výška sedu 42-55 cm
Šířka sedáku 46.5 cm
Hloubka sedáku 46 cm
Nastavení výšky 13 cm
Mechanika asynchronní
Typ koleček pogumovaná kolečka
Materiál kříže kovový
Područky ne

Hodnocení

Zatím od vás nemáme žádné názory


Odebírejte náš NEWSLETTER

Sledujte všechny novinky, akce a slevy!

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.