🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Inspirace, rady, tipy

Jste výstřední? Vneste trochu extravagance i do interiéru

Nesnášíte nudu, šeď a zapadnout v davu vám nic neříká? Všude kde se objevíte, přinesete svou energii a nebojíte se kombinovat materiály, které se běžně k sobě nehodí? Váš temperament z vás přímo tryská a mnoho lidí vás označuje jako individuum? Zkuste svou osobnost promítnout i do svého domova. Uvidíte, že se vám v něm bude dýchat mnohem volněji.

Bydlení totiž odráží osobnost svého majitele. Pokud tomu tak není, nikdy si v něm nebude připadat bezpečně a útulně. Takže při zařizování bytu myslete hlavně na to, co se vám líbí. Nesnažte se napodobit styl souseda nebo nejlepší kamarádky. Můžete to vzít jen jako formu inspirace, ale nekopírujte. Řiďte se tím, co by měl daný nábytek splňovat. Hledejte prvně funkční kusy a poté se můžete pustit i do designu.

Přináší rozruch

Tak jako barvy a vůně působí na člověka, tak extravagantní styl nenechá nikoho klidným. Ve všech vyvolá nějaký pocit a otázky? To se majitelce líbí? Bylo to skutečným záměrem? Kde to koupil? To je naprosto skvělé! Témat ke konverzaci víc než dost. Tento způsob bydlení je hravý a hodně barevný. I tady se však držte spíše u země. Pokud zvolíte všechny kusy nábytku v netradičním pojetí, bude to působit přeplácaně. Vždy si zvolte jeden a ostatní kupte méně nápadné. Nejen, že tak víc vynikne, navíc bude na první pohled jasné, o co jste se tady snažili.

I nudný byt se může proměnit v jedinečné místo, pokud jej doplníte výstředními dekoracemi. Výrazné zrcadlo na stěně, nový potah na sedací soupravě nebo i nový stolek v ložnici.

Kožešina se semišem a dřevo s plastem

V extravaganci se hodně používají výrazné barvy a tvary. Najdete tam spoustu zlaté, skla, kovu, třpytek a neobvyklých spojení. Důležité je vše propojit. Vyberte si jednoduchý vzor, barvu či prvek a ten použijte na pár místech v místnosti. Například si zvolíte proužek. Takže jej použijete na závěsech, polštářích a koberci. Tím docílíte, že pokoj nebude působit jako z cirkusu.

A poslední rada na závěr. Preferujte kvalitu před kvantitou. Zde obzvlášť. Nesnažte se zaplnit kdejakou poličku. Raději investujte do kvalitně zpracovaných kusů.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.