Úvod / Sedací vaky

Sedací vaky

Sedací vaky jsou skvělým doplňkem, který se hodí kamkoliv. Obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, terasa či zahrada – všude tam si můžete dopřát ležérní komfort a v klidu relaxovat. Sedací vaky jsou velmi odolné proti prodření a perfektně se přizpůsobí vašemu tělu.

V naší nabídce najdete sedací vaky pro jednu i více osob. Můžete si vybrat jak klasický střih polštáře, tak sedací pytel, který si pevně drží tvar křesla. U každého druhu pak máte možnost volby z pestré palety barevných provedení i rozměrů.

Vybírejte sedací vaky podle kategorie


| 1  2  3  4 | Zobrazuji 12 produktů z 37

Sedací vaky představují perfektní alternativu pro posezení s přáteli, relax u televize, her, nebo s třeba s knihou. Dají se jednoduše přenášet a vždy se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. V zimě izolují od chladné podlahy, v létě se pak hodí i pro poležení na zahradě nebo terase (pro tento případ doporučujeme pořídit sedací pytel s omyvatelným a voděodolným potahem).

Polystyrenová náplň je v sedacích pytlích uzavřena s dvojitým či trojitým bezpečnostním jištěním, není se proto třeba obávat, že by došlo k náhodnému vysypání. V případě potřeby je však možné náplň jednoduše doplnit, nebo naopak odebrat. Náhradní náplně do sedacích pytlů najdete rovněž v naší nabídce.

V naší nabídce najdete sedací pytle v několika provedeních, lišících se především střihem a určením. První variantou jsou vaky Comfort a Duo, nabízející prostor pro jednu až dvě osoby. Obě modelové řady jsou pak vybaveny odepínatelnými popruhy, díky kterým lze pytel vytvarovat buďto do vzpřímené polohy pro sezení, nebo do tvaru polštáře pro povalování.

Klasický střih sedacího polštáře najdete u pytlů Perfekt. I ty lze však vytvarovat a napolohovat, jak je zrovna libo. Stejně jako v u předchozích modelových řad, i u této máte na výběr z celé řady barevných provedení. Pokud však hledáte opravdu pestrý kus, neměli byste minout nabídku designových sedacích vaků, které jsou namísto jednobarevného potahu opatřené tematickým potiskem.

Velmi zajímavým provedením sedacího vaku zaujmou kolekce OutBag a LuminChair. Jak už název napovídá, jedná se o sedací pytle tvarované do podoby pohodlného křesílka, které se perfektně hodí i jako posezení k nízkému stolku. Vybrat si můžete z varianty s nižším a vyšším opěrákem, oba druhy pytle však lze samozřejmě různě vytvarovat.

Katalog

Expresní dodání zboží
Doprava zdarma od 500 Kč
Nejnižší ceny
Pravidelné slevy
Záruka až 5 let

© 2013-2020 primazidle.cz