🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Bydlení v kontejneru. Proč ne.

Bydlení v kontejneru? Proč ne

Obcházíte realitní kanceláře, brouzdáte po internetu, hledáte způsoby, jak vlastnit dům za přijatelnou cenu a najednou narazíte na vlastní domy z kontejnerů? Ano, nezdá se vám to. Jde o levnější řešení vlastního bydlení, které může vypadat neobyčejně a  za přijatelnou cenu ho sestavíte i vy a nepotřebujete oslovovat architektonický průmysl. Mnohé země v nedávných letech, řešili kontejnerovými domy problémy v oblasti bydlení. Byl používán jako útočiště pro bezdomovce, ale i studenty. Tento alternativní způsob poskytl levné bydlení. V té době kontejnerové domy připomínaly spíše chudé odstrčené “ubytovny”, ale ne všechny kontejnerové domy musejí vypadat děsu plně. Správně upravené domy z tohoto materiálů, mohou vypadat úplně stejně jako obyčejný dům. Říkáte si, že přece jen je kontejner z venkovní části dosti ošklivý? Opravdu není hezký, ale exteriér můžete přetřít barvou, nebo jej obložit. Pokud vše navrhnete správně, jen s těžkostí někdo rozezná kontejner od zděného domu.

Rozmanitost nezná meze

Kontejnery můžete umístit vedle sebe, nebo na sebe a vytvořit tak patrový dům. Interiér můžete vytvořit v praktickém a běžném stylu. Tudíž můžete své fantazii dát volnost a vychutnat si tak designovou ložnici, koupelnu, kuchyň, obývací pokoj i balkon. Vše jako u normálního domu. Jeden kontejner se pohybuje od 39 000 - 80 000 korun. Nejvhodnější kontejner se prodává v délce 12 metrů, šířce 2,5 metrů a výšce 2,6 metrů.

Nyní si můžete přečíst, proč bydlet v kontejnerovém domě:

• Příznivá cena a ochrana životního prostředí

První a to největší výhodou je, velmi přijatelná cena a stavění bez stavebního povolení, které je, jak je známo velmi zdlouhavým zádrhelem. Proměna kontejneru na dům svých představ, bude mnohem levnější než zakoupit dům na nejlevnějším místě mimo město. Stejně jako výhodná cena, je výhodná i šetrnost kontejneru k životnímu prostředí. Nejenže budete mít levný, rychle hotový dům, ale fakt, že jste udělali něco pro životní prostředí, vás bude hřát u srdce.

• Snadná manipulace

Existují firmy, které nabízejí jak použité, tak i nové kontejnery, které vám přivezou a postaví jej tak, jak vy sami si přejete. Vše co potřebujete, jsou kontejnery a šikovní lidé, kteří provedou úpravy podle vašich představ. Nezapomínejte, že jakákoli změna je možná. Chcete velká francouzská okna, schodiště? Vše je reálné.  

• Závěrem

Jaké je vaše rozhodnutí? Pustíte se do této lehké výzvy a zrealizujete dům rychle a v nízkonákladovém řešení? Architektura kontejneru je čistě na vás. Při navrhování do domu můžete vložit kousek sebe.
 
 
 
 

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.