⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Nejoblíbenější primažidle měsíce července

Nejoblíbenější primažidle měsíce července

Cítíte se po osmi hodinách sezení v kanceláři, jako byste strávili půl dne mučením se v posilovně? Na vině zřejmě bude nekvalitní kancelářská židle. Změňte to ihned a vaše tělo i mysl vám poděkuje.

Existuje mnoho důkazů, které potvrzují, že dlouhé sezení na nekvalitní židli zvyšuje riziko infarktu a bolesti zad. U dětí nesprávnou židlí nevědomky přispíváte ke vzniku skoliózy zad v pozdějším věku, a také k nesprávnému držení těla, které vede k dalším zdravotním problémům. Někteří lékaři tvrdí, že dlouhé, nesprávné sezení u dospělých může být dokonce horší než kouření. Jestliže se u vás objevují problémy, jako jsou znecitlivění končetin, vychýlení páteře, otok nohou, bolesti kloubů a krku - je na čase porozhlédnout se po jiné kancelářské židli, která těmto zdravotním potížím předejde. Opravdu vybrat takovou židli není nemožné, i když nechcete utratit velkou část vašich tvrdě vydělaných peněz. Při výběru židle myslete na to, že vysoce kvalitní a ergonomická židle je investicí pro vaše zdraví, produktivitu, pohodlí a nemusí nutně znamenat vysokou cenu.

Jak je to tedy s kvalitní židlí a produktivitou?

Nedávné studie zjistily, že vaše produktivita, i produktivita vašich zaměstnanců stoupá o 17%, pokud jednotlivci pracují v pohodlí s ergonomickou a nastavitelnou židlí. Správná ergonomická židle zajistí dokonalé držení těla a předchází syndromu karpálního tunelu a poranění míchy. Národní institut zdraví doporučuje mít ve své kanceláři takovou židli, která má ve své výbavě rotační kolečka, ergonomické opěradlo, měkké loketní opěrky a hydraulické nastavení sedadla.

Kvalitní a zdravotně nezávadné kancelářské židle měsíce července

Níže jsme pro vás vybrali oblíbené kancelářské židle měsíce července, které odpovídají zdravotním požadavkům spotřebitele. Nejen, že budete sedět v pohodlí a uděláte správný krok pro své zdraví, ale také zvýšíte svoji pracovní produktivitu za velmi přijatelnou cenu, která nezruinuje váš měsíční plat. Prohlédněte si naše primažidle, které můžete mít ve své kanceláři za méně než tři tisíce korun.

● Kancelářská židle Denver

Koupit kvalitní židli nemusí nutně znamenat obětování svého zdraví či pohodlí, nebo ještě hůře utratit za ní velkou část vašich financí. Právě naopak! Tato velmi oblíbená a pohodlná židle ADK Denver je vybavena požadovanou nastavitelností výšky sedáku, kterou kombinuje černá koženková podšívka s polstrovaným sedákem a zádovou opěrkou pro celodenní pohodlné užívání. Její výbavou jsou také rotační kolečka, která umožňují snadný pohyb, pokud se urychleně potřebujete přesunout z jedné strany stolu na druhou. Navíc je to jedna ze čtyř oblíbených a velmi kvalitních kancelářských židlí, jenž si můžete pořídit za velmi přijatelnou cenu.

● Dětská židle Andy

Jestliže zařizujete pokoj vašeho dospívajícího dítě, nebo akutně potřebujete zakoupit za výhodnou cenu vysoce kvalitní židli, doporučujeme se porozhlédnout po židli Andy ve třech různých barvách. I na zdraví dětí nezapomínáme! Dětská páteř se vyvíjí dlouhé roky, proto bude také důležité o ni řádně pečovat. Dětská židle Andy nebude pouze bezpečným pomocníkem při sezení, ale také zajistí v pokoji krásný design a vaše dospívající děti si na ni dokonce mohou i odpočinout. Tato židle je vybavena systémem TILT, při jehož použití se děti na židli mohou mírně houpat. Mimo moderní design a lehké houpání, může židle Andy také nabídnout nastavitelný sklon ergonomického opěradla a výšku sedáku, který je téměř rovný, avšak silně polstrovaný, jež činí dlouhé sezení pohodlným. Povšimněte si velmi tvarované zádové opěrce, která nepodepírá pouze spodní část zad, ale rovnou celou plochu zad, což znamená, že vaše dítě nebude sedět na židli se zakulacenými zády.

● Kancelářská židle ADK Komfort

Pokud berete zřetel na své finance, i za málo peněz můžete mít to nejlepší. Kancelářská židle ADK Komfort je ztělesnění bohyně židlí, která je vyrobená s ohledem na vaše zdraví s všestranným designem. Cílem této židle je, aby svým spotřebitelům zajistila na dlouhé hodiny pocit pohodlnosti a nezatěžovala tak spodní část zad a nedeformovala páteř. I tato levnější varianta kvalitní židle může nabídnout výškově nastavitelný sedák, houpání, vysoké ergonomicky tvarované opěradlo s možností nastavení sklonu a prodyšný materiál, díky kterému je tato židle ideální pro letní sezónu.

● Kancelářská židle ADK Soft

A jako poslední bychom vám rádi představili oblíbenou červencovou židli ADK Soft ve třech barevných provedeních, zhotovenou pomocí eko-kůže s nosností až 150 kilogramů. Mimo luxusního a vysoce moderního designu, nízké ceny a pohodlnosti, budete především velmi spokojeni s funkcí této židle. Tak jako každá naše kancelářská židle, má i židle ADK Soft nastavitelnou výšku sedáku, sklon opěradla s anatomickým tvarováním a navíc pochromované područky a spodní konstrukci s pěti rameny. Krásný stříbrný vzhled dodá židli pocit luxusu za velmi výhodnou cenu.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.