⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Největší polský veletrh MEBLE POLSKA

Meble Polska, největší polský veletrh, který nabízí širokou škálu designových a alternativních kousků nábytku a dekorací od špičkových výrobců, se koná každoročně již od roku 2010 v Poznani, společně s druhým veletrhem Homedecor. Tento nejvýznamnější veletrh v nábytkářském průmyslu v Evropě, ohromí všechny milovníky designového nábytku. Zde se setkáte až s 24 000 distributorů nábytku převážně z Polska, ale i několika dalších zemí. Proto neváhejte s návštěvou tohoto prestižního veletrhu. Zajisté je pro vás pouhý jeden den málo, na to abyste byli schopni projít a promyslet každý kus nábytku, proto si naplánujte návštěvu Meble Polska i s prohlídkou nejvyhledávanějšího města Poznaň. Toto po staletí významné město, na polovině cesty mezi Varšavou a Berlínem, se pyšní nejvíce navštěvovaným architektonickým náměstím, které nabízí mnoho atrakcí, historické budovy a krásnou katedrálu. Dále můžete navštívit městské části pocházející z 19. století, kostel bernardinů, klášter dominikánek a mnoho dalších.

Největší polský veletrh MEBLE POLSKA

 

Spokojenost návštěvníků veletrhu v hlavní roli

Každý rok vám Meble Polska nabídne horké novinky v nábytkářském průmyslu, ale zároveň i poradí s výběrem toho pravého designového kousku, hodící se přímo vám. Vystavené zboží není vyrobené pouze pro účely výstavy. Jedná se o prodejné kusy, které si můžete zakoupit za zvýhodněné ceny, přímo na místě. Pokud se rozhodnete zakoupit z některých nabízených kousků, jednoduše a pohodlně si můžete domluvit dodání až k vám domů.

S čím se v Meble Polska setkám?

Jak již bylo výše zmíněno, v Meble Polska se setkáte s tisíci různými distributory nábytku, kteří vám představí své krásné a jedinečné výrobky. Pojďme se tedy o něco blíže podívat, které kousky na veletrhu můžete zahlédnout a popřípadě i zakoupit. Z bytového nábytku se vám představí různě barevná, řešená i čalouněná křesla, pohovky, dětský a studentský nábytek, čalouněné židle, extravagantní židle, lavice, kovový i skleněný nábytek, segmentový nábytek, stojany, ložnicový nábytek, skříně, stoličky a ostatní. Také matrace, jejichž výrobou je Polsko proslavené. Dále pak velmi oblíbený a poptávaný stylový a ratanový nábytek jako jsou křesla, truhly, taburety, židle, skříně, pohovky aj..

Další nábytek:

• Koupelnový nábytek
• Kuchyňský nábytek
• Zahradní a turistický nábytek
• Nábytek pro veřejnost – kanceláře, bankovnictví, autosalony, knihovny, restaurace, laboratoře, hotely, školy, nemocnice a ostatní.

Kde nás najdete a kde se ubytovat

Najdete nás na ulici Glogowska 14, kde se také můžete ubytovat v některém z pěti hotelů v těsné blízkosti výstaviště. Doporučujeme, hotel Moderno, který sídlí taktéž na ulici Glogowska. Díky dobrému umístění této ulice přímo ve středu města Poznaň, máte všechny důležité dopravní prostředky na dosah ruky. Jestliže se rozhodnete přicestovat vlakem, budete pouhých pět minut chůze od ulice Glogowska.

Pokud jste letošní osmý Polský veletrh nestihli, nezoufejte. Další významný veletrh Meble Polska se bude konat příští rok a to 12–15. 3. 2019.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.