🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Novinky & zajímavosti

Poradíme vám, jak na bydlení podle Feng Shui

Poradíme vám, jak na bydlení podle Feng Shui

Někteří z nás vidí ve Feng Shui pouhé esoterické působení na naší osobnost, ale není tomu tak. Feng Shui je věda, která dokáže zajistit zdraví a štěstí pro vaši rodinu a domov. Tato věda byla praktikována před více jak 3000 lety v Číně a dokáže vám poskytnout komplexní znalosti o tom, jak zařadit různé barvy, tvary a dekorace do vašich domovů. Feng Shui spojují dva prvky, těmi jsou zdraví a štěstí.

Optimalizace domova podle Feng Shui

I když se tato praxe využívá po tisíce let, nemusíte se bát, že se v dnešní době metoda Feng Shui stává zastaralou. Ve skutečnosti se v několika posledních letech stalo Feng Shui velmi poptávanou službou, kterou nabízejí tisíce vyškolených konzultantů po celé zemi. Chcete-li změnit svůj život, pokračujte dále ve čtení tohoto článku. Feng Shui je poněkud složitý proces, ale zároveň může být i velmi jednoduchý.

Zde je několik tipů Feng Shui, které doporučujeme pro zlepšení v mnoha aspektech vašeho života:

• Zdraví - Toužíte-li změnit nějakým způsobem své emociální zdraví, měli byste nechat vklouznout do vaší východní části domu, či bytu červenou nebo zelenou barvu. Starověcí Číňané upřednostňovali tuto stranu a věnovali ji zvláštní pozornost. Ne nadarmo se říká, Kam nechodí slunce, tam chodí lékař. Proto se snažte svou ložnici směřovat vždy na východní stranu a hlavně v ní udržujte stálý pořádek. Nepořádek není jen estetická chyba, ale velký zdravotní problémista, který vytváří stres.

• Rodina - Západní část domova se podle Feng Shui pojí s celkovým štěstím a spokojeností celé rodiny. V této části domu zvolte raději tmavomodrou, žlutou a bílou. Stejně tak kombinujte zaoblený nábytek a dekorace. Pokud jste se rozhodli pro výměnu nábytku, zkuste spojit užitečné s příjemným a pořídit si například tento zaoblený designový kousek nábytku.

• Úspěšnost - Pokud chcete zvýšit svoji úspěšnost, podle Feng Shui byste měli svou kancelář orientovat na jižní část vašeho domu, což znamená, že tato část pohltí maximální množství slunečních paprsků. Barvy zdí nechejte bílé, ale obohaťte prostor kovy nepravidelného tvaru. Kovy zvolte měděné, bronzové a zlaté, které zajišťují správný tok energie. Nezapomínejte na další důležitý krok, kterým je umístění dřevěného nábytku, dodávajícího nadčasovost, ale zároveň jednoduchost.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.