🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Tvoříme Primadomov

5 nejlepších pohovek pro ulehčení výběru

5 nejlepších pohovek pro ulehčení výběru

Hledáte kvalitní pohovku? Stávající pohovka už se vám z nějakého důvodu nelíbí nebo jednoduše potřebujete novou? Z tohoto důvodu jsme pro vás našli 5 nejlepších pohovek, které jsou velmi kvalitní a cenově dostupné. Aktuálně jsou na trhu sedačky různého druhu, barev a velikostí, které mohou odrážet váš osobní vkus, stejně jako ostatní nábytek ve vašem pokoji.
Při rozhodování je také velmi nutné připomenout pár důležitých poznatků, které jsou třeba zvážit, než si vyberete tu nejlepší pohovku pro vás a vaše blízké.

Několik poznatků před výběrem pohovky

Je důležité si uvědomit, jakou funkci bude mít místnost, do které bude sedačka umístěna. Zda bude sloužit pro formálnější účely, pro odpočinek u televizoru nebo pro posezení s celou rodinou.
Jaké rozměry budou nejideálnější? Obvykle jsou nejvíce prodávané trojmístné pohovky s nejběžnější šířkou přibližně 200 centimetrů. Dále jsou velmi běžné pohovky dvoumístné s rozměry přibližně 150 centimetrů. Pokud bude pohovka používána především pro relaxaci a konverzaci, většinou ji nepoužívají více jak dva lidé, tudíž je velmi důležité si uvědomit, jaké rozměry budou správné.

Dalším důležitým poznatkem je hloubka sedáku. Obvyklé hloubky bývají od 70 - 105 centimetrů. Pamatujte si, že čím hlubší pohovka bude, tím bude také pohodlnější.
A nyní si můžete přečíst seznam pěti nejlepších pohovek, které jsme pro vás vybrali.

5 top pohovek


1. Rozkládací pohovka ROBERTO šedá
Tato moderní pohovka Roberto, zajistí moderní design v malých bytech či  v aktivních rodinách s malými dětmi po mnoho let. Mimo přijatelné ceny je pohovka také velmi pohodlná a to zejména díky silným polštářům a opěrkám, které poskytují dostatečnou oporu a dokonalé pohodlí. Roberto také poskytuje plochu pro příležitostné spaní například vašich návštěv.


2. Rozkládací pohovka DAKOTA
DAKOTA 130 centimetrů rozkládací pohovka je krásným a neutrálním kusem nábytku do vašeho pokoje, který ve skutečnosti vypadá dražší, než je. Věříme, že tato pohovka bude velmi oblíbenou součástí vašeho domova, díky jejím čistým liniím a všestrannou barvou. DAKOTA je perfektní do malého bytu nebo i do hotelových hal. Rozměrově sahá k těm menším, ale díky rozložení pohovky, může posloužit k občasnému a pohodlnému spaní. Tento kus nábytku doporučujeme, jestliže hledáte všestranný produkt, který nezruinuje vaše finance.

3. Šedá pohovka SOFT 2 XL
Pohovka Soft 2 XL, je jednou z velmi krásných a pohodlných pohovek, kterou si můžete koupit za velmi příznivou cenu. Jestliže jste rozhodnuti investovat do nábytku, který má dlouhou životnost Soft 2 XL bude perfektní právě pro vás. Přidáte-li jedno nebo dvě křesla ze stejného materiálu, bude mít váš obývací pokoj dokonalý nadčasový vzhled, který bude trendy po dlouhá léta. Koženková pohovka je také skvělou volbou pro rodiny s dětmi a to zejména kvůli snadné údržbě. Pokud však vlastníte domácí mazlíčky, doporučujeme dbát na řádnou pozornost, abyste předešli různým oděrkám od zvířecích drápků.


4. Zelená pohovka ELEGANCE 2
Elegance 2 pohovka, má nádherný osobitý šarm a neodolatelné kouzlo. A to zejména díky jejímu rozvržení, pohodlnosti a ručním podpěrám. Hledáte právě takovou sedačku? Pokud ano, tak tradiční Elegance 2 za vynikající cenu bude skvělou volbou.  Tento kus nábytku je ideální pro časté používání nebo pro místnosti, kde je potřeba vyplnit  místo, ale nechcete, aby se váš prostor cítil přehlcený.


5. Šedá pohovka ROMEO XL
Jestliže jste vlastníkem názoru, že všechny pohovky jsou nepohodlné, tak vám ho u tohoto oblíbeného kousku musíme vyvrátit. Pohovka Romeo bude vypadat velmi dobře ve vašem prostoru a bude také velmi pohodlná pro vaše přátele. Matrace zajistí klidné a pohodlné sezení při večerním odpočinku u televize. Elegantní a jednoduchý design Romeo, můžete přidat do jakéhokoliv interiéru.

 

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.