⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Tvoříme Primadomov

5 tipů jak si v domácnosti vyhrát s bytovým textilem

5 tipů jak si v domácnosti vyhrát s bytovým textilem

Vkusně a útulně zařízené bydlení je snem každého z nás. Ne nadarmo se všichni snažíme zařídit svůj domov tak, aby nás dokázal potěšit na pohled a zároveň nám plnohodnotně sloužil. I když si s jeho zařízením dáme sebevíce záležet, po určitém čase nám začne připadat okoukané.

Také máte ten samý pocit? Myslíte si, že váš domov najednou přestal postrádat šmrnc? Začíná vás jeho zařízení nudit? Nepropadejte panice! Možná tomu nebudete věřit, ale někdy ke spokojenosti stačí jen málo - třeba na první pohled obyčejné bytové textilie. Ty jsou v domácnosti často podceňovány a přitom nám toho mohou hodně nabídnout!

Co je bytový textil?

Možná se mezi vámi najdou tací, kteří nebudou vědět, co si pod pojmem bytový textil vlastně představit. Nevadí, není to žádná ostuda! Bytový textil lze velmi stručně shrnout jako textilní výrobky, s nimiž lze oživit domácnost. Patří sem například ubrusy, závěsy, záclony, povlečení, přehozy či ručníky. A samozřejmě mnoho dalšího!

Teď už si ale pojďme říci, jaké tipy jsme si pro vás připravili a jak můžete s pomocí bytového textilu oživit svou domácnost.

Tip první: barevné stolování

Máte na jídelním stole ubrus? Pokud ne, pak jste právě odhalili náš první způsob, jak obnovit interiér maličkostmi. Pěkně barevný nebo zajímavě vzorovaný ubrus dá vašemu stolování rázem jiný nádech a uvidíte, že vás společně strávený čas u jídla bude rázem o to více bavit!

Tip druhý: pohodlné posezení

Máte doma stůl a u něho židli? Zvláště pokud máte třeba domácí pracovnu, ve které trávíte spoustu času, nám určitě dáte za pravdu, že sedět třeba i několik hodin na židli není zrovna pohodlné. Přitom si svou kancelářskou židli můžete oživit hezkým podsedákem, který bude nejen příslibem komfortnějšího sezení, ale zároveň oživí na první pohled nudnou židli!

Tip třetí: znovuobjevený trend

Zatímco před několika lety byly záclony součástí snad každé domácnosti, postupem času se od nich tak nějak upustilo. Věřte tomu nebo ne, ale záclony se i v dnešní moderní době opět hlásí o slovo! Okna s nimi budou vypadat rázem mnohem lépe, celý interiér pak bude působit útulnější.

Tip čtvrtý: nezbytné maličkosti

Mezi tipy, jak si vyhrát s bytovým textilem, úmyslně zařadíme i věc, nad kterou mnoho lidí příliš nepřemýšlí: ručníky! Ty máme v koupelně všichni, všichni je několikrát denně používáme, ale jen málokdo jim věnuje tolik pozornosti, kolik by si zasloužily. A to je škoda! Vždyť i pěkný ručník dokáže jako mávnutím kouzelného proutku interiéru dodat úplně jiný nádech!

Tip pátý: třešnička na závěr

Naším posledním tipem, jak si vyhrát s bytovým textilem, jsou přehozy přes sedačku. Tu máte v obývacím pokoji určitě i vy a jistě se shodneme na tom, že sedací souprava zde zaujímá roli dominanty. Proč jí trochu neprobudit, nedodat jí barvy a neprospět jejímu celkovému vzhledu za pomoci deky nebo přehozu?

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.