⚠️⚠️⚠️ Totální výprodej likvidace skladu - slevu až 50% v celém eshopu. Neváhejte akce je platná po omezenou dobu. ⚠️⚠️⚠️
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 19:00   +420 466 566 060
Tvoříme Primadomov

Čtecí koutek potěší každého knihomola!

Čtecí koutek potěší každého knihomola!

Pokud patříte k lidem, kteří se rádi začtou do nějakého zajímavého příběhu a nechají se do něho vtáhnout, pak by vám doma určitě neměl chybět čtecí koutek. Jen si představte místečko, které bude jen a jen vaše, ve kterém se budete moci kdykoli uvelebit a hltat doslova stránku za stránkou. Uznejte sami, že je to právě čtecí koutek, co jste až do dnešního dne postrádali ke spokojenosti!

Co je čtecí koutek?

Možná nevíte, co si pod pojmem čtecí koutek máte představit. Pokud ale máte knihy rádi, určitě se shodneme na tom, že si zaslouží své místo - nikdo je nechce nechat povalovat po zemi nebo třeba v krabicích. Čtecí koutek je útulně zařízená část místnosti, do které si umístíte knihovnu, zajistíte dostatek světla, aby vás při čtení nebolely oči, a pořídíte si sem pohodlné posezení, díky kterému si užijete čtení na maximum bez bolavých zad. Inu, řekněte sami - nezní to lákavě?

Co vám nesmí chybět?

Teď už se konečně dostáváme k tomu, co vám ve čtecím koutku nesmí chybět. V první řadě je to knihovna, která zajistí místo pro uložení všech vašich oblíbených výtisků. Jestli si pořídíte klasickou knihovnu, která stojí na zemi, nebo si ji zavěsíte na zeď, záleží jen na vás a na vašem vkusu. Určitě se zde neobejdete bez něčeho pohodlného na sezení, za sebe můžeme doporučit sedací vak, ve kterém se krásně uvelebíte. Nezapomínejte ani na osvětlení, které může mít podobu stojací lampy.

Kde čtecí koutek vytvořit?

Možná si teď pohráváte s myšlenkou, kde si onen čtecí koutek, který se stane vaším útočištěm, vytvoříte. Většina lidí pro něho volí obývací pokoj, který bývá zpravidla nejprostornější, a zároveň zde zůstávají v kontaktu s rodinou. Pokud ale toužíte po klidu, který vyžadujete pro čtení, můžete si vyhradit kousek prostoru v ložnici.

 

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.