🚨🚨🚨Čistíme sklady - velké slevy na veškeré skladové zboží. Neváhejte, akce platí do konce týdne.🚨🚨🚨
Potřebujete poradit? Volejte Po-Pá 08:00 - 12:00   +420 466 566 060
Tvoříme Primadomov

Z laciného luxusní věc – koupelna v první linii

Chystáte se na rekonstrukci bytu, ale víte, že ještě nějakou dobu to potrvá a současný stav je odstrašující? Ubíjí vás jen pohled na něj a cítíte silnou touhu vzít kladivo do ruky a ihned začít bez ohledu na to, jaké to bude mít následky. Zadržte. Zkuste prvně malé triky jak z laciného zašlého domova udělat místo luxusu a odpočinku.

I drobnosti, které koupíte kdesi na tržnici či v laciném obchodě, mohou rozjasnit pokoj. Pokud se správně použijí a budete s nimi umírnění, mohou vypadat jako luxusní kousky. Svůj domov zkrášlujte místnost po místnosti. Tak se na každou můžete zaměřit zvlášť a energii investovat do přeměny. Pak se vám jistě povede dosáhnout uspokojujícího vzhledu do doby, než nastane ten pravý čas proměny. A je zcela zřejmé, že koupelna je první místnost, která by vám neměla být odpudivá. Vždyť v ní provádíte osobní hygienu, krom jiných činností. Je to místo symbolizující čistotu, klid a harmonii. Pokud to tak nevnímáte, pak to změňte.

Někdy pomůže nátěr, jindy schovat laky na nehty do zásuvky

Hyzdí vaše zdi zašlé kachličky? Barva už je nevýrazná, oprýskaná a nehodí se ke zbytku bytu? Ještě než se začnete rozhodovat nad výběrem nových obkladů, můžete je zkusit natřít. V obchodě vám jistě poradí s výběrem speciální barvy na obklady. Jako dočasná náhrada plně dostačující. Volte spíše neutrální tóny a barvy doplňte v detailech a dekoracích.

Mezi takové patří osušky, držáky na kartáčky a mýdlenky apod. Tady lze použít i barevné předměty. Do ručníků se vyplatí investovat. Sežmolkovaný textil nikoho neoslní. Dalším barevným prvkem mohou být rostliny. A nezáleží na tom, zda budou živé anebo umělé. Tam kde není okno, ještě nemusí majitel strádat. Pěkná umělá květina udělá stejnou službu. Zelená barva působí svěže a živě. A přesně tyto pocity v koupelně potřebujeme vykouzlit.

Dále vsaďte na velké zrcadlo. Přitáhne pozornost od starého sprchového koutu i oprýskaného těsnění okolo vany. Do zrcadla se podívá každý, kdo koupelnu navštíví. Zvolte to se zajímavým rámem anebo tvarem. Navíc odráží světlo a opticky rozšiřuje prostor. V panelákových koupelnách je proto nezbytnou součástí výbavy.

Úklid, úschova a minimalismus

Vlastníte spoustu kosmetiky a doplňků. Popřemýšlejte nad jejich uložením. Košíky, pěkné krabice, police. Na ty vystavte zajímavé netradiční značky, ty obyčejné a málo používané pak uschovejte do skříňky z dosahu očí.

Jednoznačně zde neskladujte hračky, ošacení, potraviny a další předměty, které zde nemají co dělat. Méně je více.

Zboží přidáno do oblíbených.

Zboží odebráno z oblíbených.